Contact

Contact informatie

Warmtenet Oostende is een project van BeauVent cvba.

  • Maandag - Vrijdag: 08:30 - 17:30
  • IJzerdijk 47, 8600 diksmuide

Neem contact met ons op

Image CAPTCHA
Vul de tekens in die in de afbeelding hierboven worden weergegeven.

ONS TEAM

Divider text here
Team Member

Bram Pauwels


bram.pauwels@beauvent.be
GSM 0473 65 56 31

Team Member

Steve De Groote


steve.de.groote@beauvent.be
GSM 0473 28 70 61

Team Member

Frederiek Madou


frederiek.madou@beauvent.be
GSM 0496 67 55 77

Team Member

Thomas Devogelaere


thomas.devogelaere@beauvent.be
GSM 0472 86 19 63

Team Member

Stefaan Soenen


stefaan.soenen@beauvent.be
GSM 0485 06 65 80

Team Member

Jeroen Soenens


jeroen.soenens@beauvent.be
GSM 0499 29 01 47